Larsson Kraków

Adresy i opinie o salonach i sklepach.
Awatar użytkownika
Luca
Don Administratore
Bike: Tuono 1000 R , CBRF600S
Kontakt:

Larsson Kraków

Post autor: Luca » 08 kwie 2012, 22:50

Panowie taka moja opinia sklep Larsson w Krakowie - kiepska obsługa, niemiłe podejście do klienta dodatkowo słaba wiedza z zakresu techniki motocyklowej - co do sprzedaży wysyłkowej to bez zarzutu a sklep firmowy w Krakowie odradzam - najwidoczniej ktoś pomylił się z powołaniem.

Awatar użytkownika
Whiplash
Capo di tutti capi
Bike: SL1000RSV Factory Project
Kontakt:

Re: Larsson Kraków

Post autor: Whiplash » 09 kwie 2012, 16:03

a zmienila sie obsluga ?? bo w tamtym roku nie bylo problemu :) tylko telefonow im sie odbierac nie chcialo

Awatar użytkownika
Luca
Don Administratore
Bike: Tuono 1000 R , CBRF600S
Kontakt:

Re: Larsson Kraków

Post autor: Luca » 09 kwie 2012, 20:38

na telefony też mają wyje...ne, towar ciągną z chin na tarcze do SV-ki czekałem u nich 2 tygodnie, intermotors poszerzył ofertę jest jeszcze M-line , ceny praktycznie takie same - robi się szajs w branży kiedyś interes motocyklowy był fajny dbało się motocyklistów teraz zaczyna to wyglądać podobnie jak w branży samochodowej - jestem nie pierwszą osobą która ma podobne odczucia odnośnie Larssona w Krakowie - kwestia czasu jak zaczną choinkami nartami i rowerami handlować, wolę dać zarobić komuś komu zależy . heheheh

ODPOWIEDZ
meble kuchenne na wymiar wrocław warszawa kraków

Wróć do „Salony”