Serwis w Warszawie

<<

maciejleon

Principiante

Miejscowość: Warszawa

Sprzęt:: Aprilia Pegaso 650 Cube

Post 17 Paź 2010, 11:37

Serwis w Warszawie

Witam,

temat już był ale odgrzebuje w związku z tym, że powoli sezon się kończy a chciałbym na zimę zrobić takie rzeczy jak:
-czyszczenie gaźników (czy gaźniki w Pegaso się synchronizuje?)
-regulacja zaworów
-wymiana napędu
-wymiana klocków hamulcowych, czyszczenie zacisków, tłoczków
-wymiana czujnika stopu

Bardzo proszę o napiszcie gdzie serwisowaliście swoje Pegasa i gdzie można zaufać mechanikom.
Pozdrawiam,
m.
Ostatnio edytowany przez maciejleon, 29 Mar 2012, 23:37, edytowano w sumie 1 raz
<<

baston

Giovane d’onore

Sprzęt:: Aprilia Pegaso 650 i.e. 2003

Post 29 Paź 2010, 19:51

Re: Serwis w Warszawie

To ja zapraszam do warsztatu mojego kolegi. Prowadzi warsztat samochodowy a motoyckle to jego i moje hobby i chętnie je serwisuje ze mną po godzinach. Moją Peg już zdążyliśmy rozebrać na czynniki pierwsze i złożyć :-) Także jak Ci nie przeszkadza , że to pod Piasecznem to zapraszamy. W razie co masz do mnie tel : 667-908-901
<<

ofca234

Giovane d’onore

Sprzęt:: Pegaso'99

Post 13 Gru 2010, 18:54

motostyl.pl - robili min. regulacje gaznikow.
<<

JaroB

Awatar użytkownika

Giovane d’onore

Sprzęt:: RSVR

Post 08 Sty 2011, 21:44

PJP Motocykle. Polecam bo znają się na robocie, moja RSV'ka była u nich serwisowana i wszystko cacy.
http://www.pjpmotocykle.com.pl/

Kolejny, który warto polecić to 'PITSTOP'. Kudłaty robi konkretną robotę a w dodatku doradzi i nie wciśnie na minę!
http://wikimapia.org/5418376/pl/PitStop ... otocyklowy
Image

Controllata Pazzia
<<

Daro

Principiante

Miejscowość: Wawa

Sprzęt:: RSV Mille '02

Post 28 Lip 2011, 16:02

Witam,

ja polecam mały warsztat w Michałowicach pod Wawą.
Prowadzi dwóch super młodych facetów, którzy motocyklami zajmuja się zawodowo od ok 15 lat.
Serwisowałem u nich poprzednio Ducati, a teraz Aprilie.
Nigdy nie wciskali lipy, nie sciemniaja i sa przestepni cenowo.

Polecam ich.
Telefon do jednego z nich.
Marek: 501 084 682
Pozdrawki
Daro
<<

zuczek86

Giovane d’onore

Miejscowość: WWA/Toronto(CT)

Sprzęt:: SHIVER 750

Post 04 Mar 2012, 19:23

Witam,

a miał ktoś z Was do czynienia z Moto Guzzi?
Chodzi mi głównie o zestrojenie Shiverki z nowymi wydechami Mivv'a i wrzucenie jej na komputer dla sprawdzenia co w niej siedzi, może macie jakieś miejsce godne polecenia, gdzie zrobią mi to wszystko za rozsądną cene?

Pozdrawiam
Zuczek
Aprilia Shiver 750 "Biała Perełka"
<<

rinas

Giovane d’onore

Sprzęt:: RSV 1000 Tuono R

Post 06 Mar 2012, 22:29

W Wawie nie ma już żadnego serwisu Aprilii z prawdziwego zdarzenia - niestety... o ile można było tak po części nazwać Free Fun
<<

zuczek86

Giovane d’onore

Post 08 Mar 2012, 20:00

A moto guzzi? Co z nim? Bo byłem ostatnio przy okazji targów motorowych zapytac o serwis to oczywsicie moge zadzwonic i sie umówić, na dzien dobry 100zł za podłaczenie pod kompa.
A interesuje mnie zestrojenie maszyny z wydechem Mivv'a.
Pozdro
Zuczek
<<

zuczek86

Giovane d’onore

Post 25 Lip 2012, 10:33

Siema,

chciałbym odświerzyc temat, bo zbliża się okres serwisowania mojej "maszynki", pewnie płyny, filtry, i tak jak pisałem wcześniej zestrojenie wydechu z serduchem.
Może ktoś z Was korzystał z usług?:
POLMOTOR. S.J. "Moto Guzzi"
UL. KACZEŃCA 4/6
04-556 WARSZAWA

Jakies opinie na ich temat mile widziane.
Z tym strojeniem mogę poczekać ale chciałbym zrobić ogólny przegląd i głownie wymienić płyny. Jak macie sprawdzone miejsca gdzie nic nie spartaczą a i cenowo bede zadowolony i usmiechnięty to podeślijcie jakiś namiar.

Pozdro
Zuczek
<<

ISM

Appassionato

Sprzęt:: ETV1000 Caponord Rally Raid

Post 20 Wrz 2012, 11:03

Cześć

A ja z całą odpowiedzialnością polecam siebie. Kolegów z Warszawy i okolic zapraszam na przeglądy do Rembertowa. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 12-20 , dogadujemy termin, ustalamy cenę indywidualnie przed rozpoczęciem manewrów. Nasze usługi wykonujemy bardzo solidnie i profesjonalnie, posiadamy odpowiednie narzędzia specjalistyczne oraz co najważniejsze dysponujemy odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Dawniej pracowaliśmy w ASO Aprilia w Warszawie.
Nasz team to dwie osoby tj. ja czyli Tomek ( jagiel z forum caponord.cba, człowiek obsesyjny na punkcie motocykli Aprilia:) ) i mechanik ASO Hondy Zenek, gość który pracuje z zegarmistrzowską dokładnością i artystyczną starannością :) .
Nie mamy na razie niesamowitych referencji, ciągle ciężko na nie pracujemy, ale mogę przytoczyć poniższy post, z resztą wpadniecie na serwis to się przekonanie o czym piszę, mogę zagwarantować, że nie będziecie żałować :)

http://caponordforum.cba.pl/viewtopic.php?t=997

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 510-749-768 lub mail ism.serwis@gmail.com
Jeśli potrzebujecie części oryginalne do Aprili mogę pomóc, mam bowiem do nich dostęp. Coś będziecie potrzebowali , pytajcie, postaram się pomóc :-)

http://www.facebook.com/IsmIndywidualnyserwismotocykli
Następna

Wróć do Serwisy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość